Ungdomsranglisten – stilling

Sæson: 2018/2019
Antal runder fratrukket i resultatet: 2
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
10-12
26-11
12-11
29-10
01-10
17-09
03-09
20-08
 
1Lukas Berthelsen75025252501
2Micki Hansen7325232323252
3Mikkel Pedersen6422161420223
4Kasper Nygaard632022211804
5Jonathan Clausen620212021195
6Julie B. Hansen6221191922176
7Christian Matzen58020170217
8Albert Z Jensen56191700208
9Benjamin Basic4718141315139
10Noah Jepsen450150161410
11Oskar Kirkeby45230220011
12Gustav Clausen4201312141512
13William Jørgensen38001502313