Ungdomsranglisten – stilling

Sæson: 2019/2020
Antal runder fratrukket i resultatet: 0
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
3009
1609
0209
 
1Lukas Berthelsen5025251
2Micki Hansen4323202
3Simoen Øster4221213
4Oscar Devantier4219234
5Rasmus Sørensen4220225
6Anton Seerup4022186
7Julie B. Hansen3617197
8Kasper Nygaard3518178
9Vilas Derkx3014169
10Julie T Pedersen30151510
11Tobias Rasmussen29161311
12Sander Derkx26121412
13Benjamin Basic1313013
14Gustav Clausen1201214
15Sabine Asmussen1111015