Ungdomsranglisten – stilling

Sæson: 2018/2019
Antal runder fratrukket i resultatet: 3
Træk scrollbaren nederst i billedet for at se flere runder
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
10-12
26-11
12-11
29-10
01-10
17-09
03-09
20-08
21-01
07-01
 
1Micki Hansen14400252523232325231
2Lukas Berthelsen125025002525250252
3Mikkel Pedersen1232119182216142022193
4Kasper Nygaard121231717202221180174
5Julie B. Hansen117181802119192217185
6Christian Matzen1130202102017021146
7Albert Z Jensen1132021019170020167
8Oskar Kirkeby111023222302200218
9William Jørgensen105022230015023229
10Benjamin Basic8714001814131513910
11Noah Jepsen85151015015016141011
12Mathias Brauer82251720000002012
13Jonathan Clausen81000021202119013
14Gustav Clausen80121313013121415014
15Viktor Krebs68221419000001315
16Laurits Nielsen54161214000001216
17Simeon Øster5119170000001517
18Oscar Devantier3917110000001118
19Valde22139000000019
20Mikkel Smedegaard16001600000020
21Marius Nichum12001200000021