Ungdomsranglisten – stilling

Sæson: 2019/2020
Antal runder fratrukket i resultatet: 1
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
3009
1609
0209
1111
2810
 
1Lukas Berthelsen10025252525211
2Simoen Øster9223212123252
3Rasmus Sørensen8721202222223
4Oscar Devantier8618192321234
5Anton Seerup8422221820205
6Micki Hansen8220232018196
7Kasper Nygaard7419181719187
8Julie B. Hansen6917171916158
9Tobias Rasmussen6516161317169
10Julie T Pedersen61141515141710
11Vilas Derkx58151416111311
12Sander Derkx51131214121212
13Sabine Asmussen5012110131413
14Benjamin Basic28013015014
15Gustav Clausen1200120015