Ungdomsranglisten – stilling

Sæson: 2020/2021
Antal runder fratrukket i resultatet: 2
Træk scrollbaren nederst i billedet for at se flere runder
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
21-12-2020
07-12-2020
23-11-2020
09-11-2020
02-11-2020
26-10-2020
28-09-2020
14-09-2020
31-08-2020
 
1Oscar Devantier1500303003030301
2Rasmus Sørensen1413028282728002
3Lukas Berthelsen140282627302727283
4Julie B. Hansen13127272525262604
5Julie Trier125242523232525265
6Sander Derkx11426232221190226
7Vilas Derkx10922212122180237
8Sabine Asmussen10902020202124248
9Adam Brandi982101919172209
10Anton Seerup83000280282710
11Asger Christensen71000023232511
12August Buchwald Jønch3820180000012
13Benjamin Basic210000002113
14William Vetter200000200014
15Gustav Søgaard190190000015
16Oskar Rosendahl170170000016