Ungdomsranglisten – stilling

Sæson: 2019/2020
Antal runder fratrukket i resultatet: 4
Træk scrollbaren nederst i billedet for at se flere runder
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
3009
1609
0209
2505
1105
2704
2004
3003
1603
0203
1702
1012
0302
2511
2001
1111
0601
2810
 
1Lukas Berthelsen122252525221902520211
2Rasmus Sørensen117212022252325220222
3Simoen Øster1152321212020232321253
4Anton Seerup11422221802502025204
5Oscar Devantier1141819232322212123235
6Micki Hansen1072023202121221819196
7Kasper Nygaard951918171918201915187
8Julie B. Hansen911717191817191618158
9Julie T Pedersen851415151716181417179
10Tobias Rasmussen811616131515017161610
11Vilas Derkx75151416161401101311
12Sabine Asmussen691211012131513141412
13Sander Derkx681312141312161201213
14Lucas Zillig4400014017013014
15Benjamin Basic280130000150015
16Adam Brandi14000001400016
17Jannick Larsen13000001300017
18Oskar Rosendal12000001200018
19Gustav Clausen12001200000019
20Magnus Tange11000110000020