Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2020/2021
Antal runder fratrukket i resultatet: 0
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
28-09-2020
14-09-2020
31-08-2020
 
1Rasmus Guldberg7838401
2Steen Jørgensen7740372
3Rasmus Olsen7537383
4Lars Hansen7236364
5Søren Mathiasen6735325
6Theis Andersson6632346
7Steffen Schiøtt6434307
8Henrik Hansen5829298
9Jakob Frederiksen5527289
10Torben Olsen54302410
11Kenneth Novak52262611
12Bjarne Steenberg48282012
13Kristian Bjørneboe42241813
14Allan Hansen41221914
15Per Kammer3503515
16Per Knuth34181616
17Lars D Kallestrup33191417
18Yael Schade2702718
19Magnus Jensen2202219
20Asger Krebs2102120
21Betina Bechersdal2121021
22Claus Holck2020022
23Roald Thiim1301323
24Dennis Jørgensen1201224
25Michael Kastberg1101125
26Michael Jørgensen1001026