Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2021/2022
Antal runder fratrukket i resultatet: 2
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
29-11-21
15-11-21
01-11-21
18-10-21
04-10-21
20-09-21
06-09-21
 
1Rasmus Guldberg1603640404040381
2Rasmus Olsen154373838038402
3Lars Hansen1514036373832353
4Theis Andersson1473832353636374
5Steen Jørgensen14635370373705
6Per Kammer140340363434366
7Kenneth Novak1363234323535327
8Henrik Hansen1332835343029348
9Torben Olsen1212929303228309
10Bjarne Steenberg11221272928222810
11Oscar D Kallestrup109030029242611
12Rasmus Sørensen10726262827212212
13Allan Hansen1072202626262913
14Claus Holck932402421202414
15Heino Lund8730000302715
16Roald Thiim6320021220016
17Søren Mathiasen550280027017
18Asger Krebs542702700018
19Inger Jönsson430022002119
20Betina Bechersdal24000240020