Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2019/2020
Antal runder fratrukket i resultatet: 0
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
3009
1609
0209
 
1Steen Jørgensen7638381
2Henrik Hansen7337362
3Lars Hansen7136353
4Mads Vallentin6634324
5Kenneth Novak6434305
6Andreas Heller6228346
7Yael Schade5829297
8Torben Olsen5632248
9Magnus Jensen5629279
10Søren Mathiasen52302210
11Henrik Stage47262111
12Bjarne Steenberg46202612
13Betina Bechersdal41212013
14Rasmus Guldberg4040014
15Rasmus Olsen4004015
16Jakob Frederiksen3703716
17Per Knuth34181617
18Inger Jönsson34191518
19Peter Svendsen2802819
20Heino Lund2424020
21Asger Krebs2222021
22Henrik Hjelm1901922
23Rasmus Sørensen1801823
24Jesper Andersen1401424
25Peter Tranto1301325
26Jacob R Hansen1101126
27Brian Nielsen1001027