Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2018/2019
Antal runder fratrukket i resultatet: 3
Træk scrollbaren nederst i billedet for at se flere runder
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
10-12
26-11
12-11
29-10
01-10
17-09
03-09
04-02
21-01
07-01
 
1Rasmus Guldberg20037404038404040401
2Lars Hansen1923837384038363802
3Rasmus Olsen190403803737370383
4Henrik Hansen1753435363234323604
5Torben Olsen17435303435323432365
6Yael Schade1733632283436303506
7Peter Svendsen1643229028352934347
8Mads Vallentin1563028300292830378
9Søren Mathiasen154293432024220359
10Bjarne Steenberg150242727292727373010
11Asger Krebs1502703530280292811
12Steen Jørgensen14703637360380012
13Magnus Jensen137282426270003213
14Kenneth Novak136222223263026272714
15Andreas Heller12726024222124242915
16Henrik Hjelm1260260242220282616
17Michael Nakskov109202122201621212417
18Rita Sterregård98020211820019018
19Roald Thiim911801816121920019
20Hasse Christensen891919160191616020
21Amalie Ipsen7500190181802021
22Kristian Bjørneboe710001926026022
23Inger Jönsson64140120111314023
24Peter Tranto631101313101412024
25Jesper Andersen611600059102125
26Betina Bechersdal610180210022026
27Per Knuth5000140141111027
28Niels Hansen461200140128028
29Lukas Berthelsen3600006802229
30Per Kammer3500000350030
31Christian Klinke2700008109031
32Frank Fager2490100005032
33Palle Kaarsberg21100011000033
34Edward Morgan (Ted)2013000700034
35Claus Sandbye1800000018035
36Per Mølholm180000477036
37Jørn Kjeldmand150000366037
38Jonas Petersen1300000013038
39Ole Jørgen Hammeken1200012000039