Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2018/2019
Antal runder fratrukket i resultatet: 2
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
10-12
26-11
12-11
29-10
01-10
17-09
03-09
 
1Rasmus Guldberg80384040401
2Lars Hansen78403836382
3Steen Jørgensen743603803
4Rasmus Olsen7437373704
5Yael Schade71343630355
6Henrik Hansen70323432366
7Torben Olsen69353234327
8Peter Svendsen69283529348
9Bjarne Steenberg66292727379
10Asger Krebs59302802910
11Mads Vallentin59029283011
12Kenneth Novak572630262712
13Kristian Bjørneboe52192602613
14Henrik Hjelm522422202814
15Andreas Heller482221242415
16Søren Mathiasen4602422016
17Betina Bechersdal4321002217
18Michael Nakskov422016212118
19Roald Thiim391612192019
20Rita Sterregård39182001920
21Amalie Ipsen3601818021
22Hasse Christensen35019161622
23Per Kammer350035023
24Magnus Jensen272700024
25Inger Jönsson27011131425
26Peter Tranto271310141226
27Niels Hansen2614012827
28Per Knuth25014111128
29Jesper Andersen190591029
30Christian Klinke190810930
31Claus Sandbye180001831
32Lukas Berthelsen14068032
33Per Mølholm14047733
34Jonas Petersen130001334
35Jørn Kjeldmand12036635
36Ole Jørgen Hammeken121200036
37Palle Kaarsberg111100037
38Edward Morgan (Ted)7070038
39Frank5000539