Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2019/2020
Antal runder fratrukket i resultatet: 4
Træk scrollbaren nederst i billedet for at se flere runder
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
3009
1609
0209
3003
1603
0203
1702
1012
0302
2511
2001
1111
2810
 
1Rasmus Olsen160380404040400381
2Rasmus Guldberg15840400363804002
3Lars Hansen1520363538373637403
4Steen Jørgensen152373838003838374
5Mads Vallentin14632343237363736365
6Henrik Hansen14335373635323530346
7Kenneth Novak13734343030343435327
8Torben Olsen13736322428272734358
9Andreas Heller1282928343430280309
10Yael Schade1273029290353032010
11Søren Mathiasen118283022322800011
12Magnus Jensen11727292729252903012
13Bjarne Steenberg108222026242622292713
14Asger Krebs10302202702403014
15Heino Lund1022624022020282415
16Betina Bechersdal910212021013272216
17Per Knuth8220181620021192117
18Roald Thiim81191400221624018
19Jesper Andersen800151419241621019
20Rasmus Sørensen76181818000202020
21Michael Nakskov762400000262621
22Inger Jönsson69161915000151922
23Henrik Stage682126210000023
24Christian Klinke631500002622024
25Peter Tranto6014171300016025
26Kristian Bjørneboe52000260260026
27Jacob Reenlund5113130001213027
28Ole Jørgen Hammeken500160020014028
29Brian Nielsen4612121000012029
30Jakob Frederiksen3700370000030
31Per Kammer3200000320031
32Peter Svendsen2800280000032
33Jacob R Hansen22110110000033
34Henrik Hjelm1900190000034
35Flemming Bech1800000018035
36Marcus1100000110036
37John Henriksen1000000100037