Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2019/2020
Antal runder fratrukket i resultatet: 1
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
3009
1609
0209
1111
2810
 
1Steen Jørgensen15137383838371
2Lars Hansen1480363537402
3Henrik Hansen14235373630343
4Mads Vallentin13832343236364
5Torben Olsen13736322434355
6Kenneth Novak13534343035326
7Andreas Heller1212928340307
8Rasmus Guldberg120404004008
9Yael Schade1203029293209
10Rasmus Olsen1163804003810
11Magnus Jensen11327292703011
12Bjarne Steenberg104222026292712
13Heino Lund10226240282413
14Betina Bechersdal9002120272214
15Søren Mathiasen802830220015
16Per Knuth78201816192116
17Rasmus Sørensen76181818202017
18Michael Nakskov762400262618
19Inger Jönsson69161915151919
20Henrik Stage682126210020
21Peter Tranto6014171316021
22Roald Thiim571914024022
23Asger Krebs52022003023
24Jesper Andersen500151421024
25Brian Nielsen4612121012025
26Jacob Reenlund391313013026
27Jakob Frederiksen3700370027
28Christian Klinke37150022028
29Ole Jørgen Hammeken30016014029
30Peter Svendsen2800280030
31Jacob R Hansen22110110031
32Henrik Hjelm1900190032
33Flemming Bech1800018033