Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2020/2021
Antal runder fratrukket i resultatet: 1
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
23-11-2020
09-11-2020
02-11-2020
19-10-2020
28-09-2020
14-09-2020
31-08-2020
 
1Rasmus Guldberg118403738401
2Rasmus Olsen115374037382
3Steen Jørgensen11336040373
4Lars Hansen112383836364
5Søren Mathiasen10203535325
6Theis Andersson10203632346
7Per Kammer10132340357
8Henrik Hansen96353229298
9Steffen Schiøtt93282934309
10Jakob Frederiksen923430272810
11Bjarne Steenberg863028282011
12Torben Olsen802426302412
13Kristian Bjørneboe772627241813
14Kenneth Novak74220262614
15Magnus Jensen71272202215
16Allan Hansen622020221916
17Claus Sandbye5329240017
18Lars D Kallestrup52190191418
19Asger Krebs4202102119
20Claus Holck3901920020
21Per Knuth3400181621
22Dennis Jørgensen3018001222
23Yael Schade270002723
24Betina Bechersdal210021024
25Oscar D Kallestrup212100025
26Heino Lund180180026
27Roald Thiim130001327
28Michael Kastberg110001128
29Michael Jørgensen100001029