Seniorranglisten – stilling

Sæson: 2022/2023
Antal runder fratrukket i resultatet: 0
Denne side vises bedst i Safari, Firefox, Chrome, Edge, Opera og Android Browser
  
Point i alt
24-10-22
03-10-22
19-09-22
05-09-22
 
1Rasmus Guldberg10050501
2Mads Vallentin9446482
3Theis Andersson9348453
4Steen Jørgensen9147444
5Henrik Hansen8845435
6Heino Lund8343406
7Torben Olsen8247357
8Peter Svendsen8144378
9Kenneth Novak8042389
10Asger Krebs76403610
11Claus Holck69363311
12Allan Hansen68343412
13Bjarne Steenberg67353213
14Per Kammer4704714
15Rasmus Olsen4604615
16Lars Hansen4204216
17Søren Mathiasen3838017