Klubbens kalender

Få vist den enkelte dags aktiviteter ved at køre musen henover

Måned: År:
« Forrige måned Januar 2020 Næste måned »
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
    1
2
* Træningshold TalenterTræningshold Talenter


Tidspunkt: 16:30-18:30


3
* 60+ (fredage)60+ (fredage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold BegyndereTræningshold Begyndere


Tidspunkt: 16:30-18:00


4
* 2-mandshold i Allerød2-mandshold i Allerød


Tidspunkt: 9:00-18:00


5
6
* 60+ (mandage)60+ (mandage)


Tidspunkt: 10:00-12:30


* Ranglisteturnering - ungdomRanglisteturnering - ungdom


Tidspunkt: 16:30-18:30


7
* FirmaidrættenFirmaidrætten


Tidspunkt: 17:00-20:00


8
* 60+ (onsdage)60+ (onsdage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold begyndereTræningshold begyndere


Tidspunkt: 16:00-17:30


* Træningshold ØvedeTræningshold Øvede


Tidspunkt: 17:30-19:00


* holdkampe (bord 1-2-3-4-5-6)holdkampe (bord 1-2-3-4-5-6)


Tidspunkt: 19:00-22:30


9
* Træningshold TalenterTræningshold Talenter


Tidspunkt: 16:30-18:30


10
* 60+ (fredage)60+ (fredage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold BegyndereTræningshold Begyndere


Tidspunkt: 16:30-18:00


11
* U og VØM i TåstrupU og VØM i Tåstrup


Tidspunkt: 9:00-18:00


12
* U og VØM i TåstrupU og VØM i Tåstrup


Tidspunkt: 9:00-18:00


13
* 60+ (mandage)60+ (mandage)


Tidspunkt: 10:00-12:30


14
* FirmaidrættenFirmaidrætten


Tidspunkt: 17:00-20:00


15
* 60+ (onsdage)60+ (onsdage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold begyndereTræningshold begyndere


Tidspunkt: 16:00-17:30


* Træningshold ØvedeTræningshold Øvede


Tidspunkt: 17:30-19:00


* holdkampe (bord 1-2-3-4-5-6)holdkampe (bord 1-2-3-4-5-6)


Tidspunkt: 19:00-22:30


16
* Træningshold TalenterTræningshold Talenter


Tidspunkt: 16:30-18:30


17
* 60+ (fredage)60+ (fredage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold BegyndereTræningshold Begyndere


Tidspunkt: 16:30-18:00


18
* Holdkampe ungdom DHoldkampe ungdom D


Tidspunkt: 9:00-15:00


* Ungdom B i SlangerupUngdom B i Slangerup


Tidspunkt: 11:00-15:00


19
20
* 60+ (mandage)60+ (mandage)


Tidspunkt: 10:00-12:30


* Ranglisteturnering - ungdomRanglisteturnering - ungdom


Tidspunkt: 16:30-18:30


21
* FirmaidrættenFirmaidrætten


Tidspunkt: 17:00-20:00


22
* 60+ (onsdage)60+ (onsdage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold begyndereTræningshold begyndere


Tidspunkt: 16:00-17:30


* Træningshold ØvedeTræningshold Øvede


Tidspunkt: 17:30-19:00


* holdkampe (bord 1-2-3-4-5-6)holdkampe (bord 1-2-3-4-5-6)


Tidspunkt: 19:00-22:30


23
* Træningshold TalenterTræningshold Talenter


Tidspunkt: 16:30-18:30


* Serie 5 - 6 hold, 6 bordeSerie 5 - 6 hold, 6 borde


Tidspunkt: 18:30-22:30


24
* 60+ (fredage)60+ (fredage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold BegyndereTræningshold Begyndere


Tidspunkt: 16:30-18:00


25
* Pointstævne 4 i AllerødPointstævne 4 i Allerød


Tidspunkt: 10:00-12:30


26
27
* 60+ (mandage)60+ (mandage)


Tidspunkt: 10:00-12:30


* Træningshold talenter mandagTræningshold talenter mandag


Tidspunkt: 16:30-18:30


* Pigekamp mod RoskildePigekamp mod Roskilde


Tidspunkt: 17:00-18:30


28
* FirmaidrættenFirmaidrætten


Tidspunkt: 17:00-20:00


29
* 60+ (onsdage)60+ (onsdage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold begyndereTræningshold begyndere


Tidspunkt: 16:00-17:30


* Træningshold ØvedeTræningshold Øvede


Tidspunkt: 17:30-19:00


* holdkampe (bord 1-2-3-4-5-6)holdkampe (bord 1-2-3-4-5-6)


Tidspunkt: 19:00-22:30


30
* Træningshold TalenterTræningshold Talenter


Tidspunkt: 16:30-18:30


* Holdkamp bord 4-5-6Holdkamp bord 4-5-6


Tidspunkt: 19:00-22:30


* Seniortræning bord 1-2-3Seniortræning bord 1-2-3


Tidspunkt: 19:00-22:30


31
* 60+ (fredage)60+ (fredage)


Tidspunkt: 9:30-12:30


* Træningshold BegyndereTræningshold Begyndere


Tidspunkt: 16:30-18:00