Kampprogram for alle hold – opdateres løbende

 

Dato Tid Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
24-09-2018 19:00 Østserien Kreds 1 Amager 4 Helsingør 1 Amagerhallen  7-7
27-09-2018 19:00 Serie 4 Kreds 20 Stefan 3 Helsingør 6 Grøndalcentret (Gl.Fægtehal)  7-3
27-09-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Herlev 5 Helsingør 3 Kildegårdskolen Vest  9-5
27-09-2018 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Allerød 5 Familiecentret Løvdal (underetagen)  7-3
27-09-2018 19:30 Serie 4 Kreds 19 Helsingør 7 Jægerspris 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)  3-7
02-10-2018 19:00 Serie 2 Kreds 7 Allerød 4 Helsingør 4 Lillerød-Hal 4  6-8
02-10-2018 19:00 Serie 3 Kreds 13 Frederiksværk 3 Helsingør 5 Arresø Skole  6-4
02-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Herlev 6 Helsingør 2 Kildegårdskolen Vest  3-11
02-10-2018 19:30 Serie 4 Kreds 20 Helsingør 6 Fredensborg 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)  4-6
03-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 Gladsaxe 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  4-10
03-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 Brønshøj 5 Grøndal MultiCenter  6-8
03-10-2018 19:30 Serie 4 Kreds 19 Hillerød GI 10 Helsingør 7 FrederiksborgCentret  3-7
03-10-2018 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Allerød 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  10-4
05-10-2018 19:00 Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Fredensborg 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  12-2
06-10-2018 13:00 1. division damer Pulje 2 Fredensborg Helsingør Amagerhallen  4-6
06-10-2018 16:00 1. division damer Pulje 2 Silkeborg BTK Helsingør Amagerhallen  6-4
07-10-2018 10:00 1. division damer Pulje 2 Helsingør Ballerup 2 Amagerhallen  3-7
07-10-2018 13:00 1. division damer Pulje 2 Horsens Helsingør Amagerhallen  2-8
08-10-2018 19:30 Østserien Kreds 1 Kildeskoven 1 Helsingør 1 Kildeskovshallen  4-10
10-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Hillerød GI 6 Helsingør 3 FrederiksborgCentret  10-4
10-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 Greve 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)  10-4
10-10-2018 19:30 Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Furesø 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)  8-6
10-10-2018 19:30 Serie 4 Kreds 20 Hakoah 3 Helsingør 6 Hillerødgade Bad og Hal  2-8
11-10-2018 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Fredensborg 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)  6-4
11-10-2018 19:30 Serie 4 Kreds 19 Helsingør 7 Furesø 5 Familiecentret Løvdal (underetagen)  4-6
22-10-2018 19:00 Serie 4 Kreds 20 Helsingør 6 Frederiksværk 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)  6-4
23-10-2018 19:30 Serie 2 Kreds 7 Esrum 2 Helsingør 4 Tingbakkehallen  2-12
24-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 Københavns BTK 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)  6-8
24-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Hvidovre Bordtennis 3 Helsingør 2 Frihedens Idrætscenter  3-11
24-10-2018 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Hillerød GI 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)  7-7
25-10-2018 19:00 Serie 3 Kreds 13 Gladsaxe 2 Helsingør 5 Gladsaxe Stadion  8-2
27-10-2018 10:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Slangerup 1 Helsingør 1 Slangerup Idræts- og Kulturcenter  5-5
28-10-2018 10:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Helsingør 1 Hillerød GI 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  7-3
30-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Esrum 1 Helsingør 3 Tingbakkehallen  6-8
31-10-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 Allerød 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)  10-4
31-10-2018 19:30 Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Jægerspris 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)  11-3
31-10-2018 19:30 Serie 4 Kreds 20 Virum 6 Helsingør 6 Virumhallen  9-1
31-10-2018 19:30 Østserien Kreds 1 Virum 4 Helsingør 1 Virumhallen  4-10
01-11-2018 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Herlev 9 Familiecentret Løvdal (underetagen)  8-2
01-11-2018 19:30 Serie 4 Kreds 19 Helsingør 7 Stenløse 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)  1-9
05-11-2018 19:00 Serie 4 Kreds 20 Helsingør 6 Cito 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)  9-1
06-11-2018 19:30 Serie 3 Kreds 13 Jægerspris 3 Helsingør 5 Kignæshallen  7-3
07-11-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 Allerød 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)  8-6
07-11-2018 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Jægerspris 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  13-1
08-11-2018 19:00 Serie 1 Kreds 4 CIK 1 Helsingør 2 CIK´s lokaler  8-6
08-11-2018 19:30 Serie 4 Kreds 19 Slangerup 1 Helsingør 7 Familiecentret Løvdal (underetagen)  5-5
10-11-2018 13:00 1. division damer Pulje 2 Helsingør Silkeborg BTK Bordtenniscentret Højvangs Allé  7-3
10-11-2018 16:00 1. division damer Pulje 2 Helsingør Fredensborg Bordtenniscentret Højvangs Allé  10-0
11-11-2018 10:00 1. division damer Pulje 2 Hillerød GI 2 Helsingør Bordtenniscentret Højvangs Allé  4-6
13-11-2018 19:00 Serie 4 Kreds 19 Frederiksværk 5 Helsingør 7 Arresø Skole  0-10
14-11-2018 19:30 Serie 2 Kreds 7 Hillerød GI 7 Helsingør 4 FrederiksborgCentret  5-9
15-11-2018 19:30 Serie 4 Kreds 19 Helsingør 7 Fredensborg 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)  6-4
17-11-2018 10:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Helsingør 1 Hvidovre Bordtennis 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)  6-4
17-11-2018 10:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Slangerup 1 Virum 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  5-5
17-11-2018 12:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Slangerup 1 Hvidovre Bordtennis 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)  6-4
17-11-2018 12:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Helsingør 1 Virum 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  6-4
18-11-2018 10:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Helsingør 1 Københavns BTK 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  8-2
18-11-2018 10:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Hillerød GI 1 Amager 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  5-5
18-11-2018 12:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Helsingør 1 Amager 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  9-1
18-11-2018 12:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Hillerød GI 1 Københavns BTK 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)  4-6
20-11-2018 19:30 Serie 2 Kreds 7 Brønshøj 6 Helsingør 4 Grøndal MultiCenter  6-8
21-11-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 Frederiksværk 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
21-11-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Københavns BTK 3 Helsingør 2 Remisen
21-11-2018 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Greve 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)
22-11-2018 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Furesø 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)
23-11-2018 18:30 Serie 4 Kreds 20 Frederiksberg BTK 5 Helsingør 6 Mariendalshallen
24-11-2018 10:30 Veteran 40 Helsingør Esbjerg 2 Ribe Fritidscenter
24-11-2018 10:30 Veteran 50 Helsingør Tølløse Ribe Fritidscenter
24-11-2018 13:30 Old girls Stenlille Helsingør Ribe Fritidscenter
24-11-2018 14:00 Veteran 40 BTK 73 Helsingør Ribe Fritidscenter
24-11-2018 15:00 Old girls OB 1 Helsingør Ribe Fritidscenter
24-11-2018 15:00 Veteran 50 Amager Helsingør Ribe Fritidscenter
25-11-2018 10:00 Veteran 40 Helsingør Vejle Ribe Fritidscenter
25-11-2018 10:00 Veteran 50 Herlev 1 Helsingør Ribe Fritidscenter
25-11-2018 11:30 Old girls Helsingør Ballerup Ribe Fritidscenter
27-11-2018 19:00 Østserien Kreds 1 Frederiksberg BM 1 Helsingør 1 Mariendalshallen
28-11-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 Frederiksberg BTK 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
28-11-2018 19:30 Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Frederiksværk 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)
28-11-2018 19:30 Serie 3 Kreds 13 Kildeskoven 4 Helsingør 5 Kildeskovshallen
29-11-2018 19:00 Serie 1 Kreds 3 DTU 1 Helsingør 3 Danmarks Tekniske Universitet
29-11-2018 19:00 Serie 4 Kreds 19 Allerød 6 Helsingør 7 Lillerød-Hal 4
01-12-2018 09:30 Ungdom u/12 B, kreds 42 Helsingør 1 Amager 3 Slangerup Idræts- og Kulturcenter
01-12-2018 10:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Helsingør 1 Ejby BTK 1 FrederiksborgCentret
01-12-2018 11:30 Ungdom u/12 B, kreds 42 Helsingør 1 Amager 4 Slangerup Idræts- og Kulturcenter
01-12-2018 12:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Helsingør 1 Virum 1 FrederiksborgCentret
03-12-2018 19:00 Serie 4 Kreds 20 Helsingør 6 Dalby 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
05-12-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 Virum 5 Familiecentret Løvdal (underetagen)
05-12-2018 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Ballerup 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)
06-12-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Stefan 1 Helsingør 2 Grøndalcentret (Gl.Fægtehal)
06-12-2018 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Hillerød GI 9 Familiecentret Løvdal (underetagen)
10-12-2018 19:00 Serie 4 Kreds 20 Helsingør 6 Stefan 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)
11-12-2018 19:30 Serie 4 Kreds 19 Jægerspris 4 Helsingør 7 Kignæshallen
12-12-2018 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 Herlev 5 Familiecentret Løvdal (underetagen)
12-12-2018 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Amager 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)
13-12-2018 19:00 Serie 3 Kreds 13 Allerød 5 Helsingør 5 Lillerød-Hal 4
13-12-2018 19:30 Serie 1 Kreds 4 Brønshøj 5 Helsingør 2 Grøndal MultiCenter
13-12-2018 19:45 Serie 2 Kreds 7 Fredensborg 1 Helsingør 4 Wilhelmsro hallen
15-12-2018 10:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Helsingør 1 Roskilde 2 FrederiksborgCentret
15-12-2018 12:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Helsingør 1 Roskilde 1 FrederiksborgCentret
16-12-2018 10:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Helsingør 1 Roskilde 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
16-12-2018 10:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Slangerup 1 Gladsaxe 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
16-12-2018 12:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Helsingør 1 Gladsaxe 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
16-12-2018 12:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Slangerup 1 Roskilde 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
09-01-2019 19:30 Serie 1 Kreds 3 Gladsaxe 1 Helsingør 3 Gladsaxe Stadion
09-01-2019 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 Herlev 6 Familiecentret Løvdal (underetagen)
09-01-2019 19:30 Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Allerød 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)
10-01-2019 19:00 Østserien Kreds 1 Allerød 1 Helsingør 1 Lillerød-Hal 4
10-01-2019 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Frederiksværk 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)
10-01-2019 19:30 Serie 4 Kreds 19 Helsingør 7 Hillerød GI 10 Familiecentret Løvdal (underetagen)
10-01-2019 19:45 Serie 4 Kreds 20 Fredensborg 4 Helsingør 6 Wilhelmsro hallen
14-01-2019 19:00 Serie 2 Kreds 7 Furesø 3 Helsingør 4 Farum Arena, Hal 5
14-01-2019 19:00 Serie 4 Kreds 20 Helsingør 6 Hakoah 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)
15-01-2019 19:45 Serie 3 Kreds 13 Fredensborg 2 Helsingør 5 Wilhelmsro hallen
16-01-2019 19:00 Serie 1 Kreds 4 Greve 3 Helsingør 2 Greve Idræts Center
16-01-2019 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 Hillerød GI 6 Familiecentret Løvdal (underetagen)
16-01-2019 19:30 Serie 4 Kreds 19 Furesø 5 Helsingør 7 Farum Arena, Hal 5
16-01-2019 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Kildeskoven 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
19-01-2019 10:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Virum 1 Helsingør 1 Frihedens Idrætscenter
19-01-2019 12:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Hvidovre Bordtennis 3 Helsingør 1 Frihedens Idrætscenter
20-01-2019 10:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Københavns BTK 1 Helsingør 1 Amagerhallen
20-01-2019 12:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Amager 1 Helsingør 1 Amagerhallen
21-01-2019 19:30 Serie 1 Kreds 3 Københavns BTK 4 Helsingør 3 Remisen
23-01-2019 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 Hvidovre Bordtennis 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)
23-01-2019 19:30 Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Esrum 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)
23-01-2019 19:30 Østserien Kreds 1 Hillerød GI 4 Helsingør 1 FrederiksborgCentret
24-01-2019 19:00 Serie 4 Kreds 20 Frederiksværk 4 Helsingør 6 Arresø Skole
24-01-2019 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Gladsaxe 2 Familiecentret Løvdal (underetagen)
24-01-2019 19:30 Serie 4 Kreds 19 Helsingør 7 Frederiksværk 5 Familiecentret Løvdal (underetagen)
28-01-2019 19:00 Serie 4 Kreds 20 Helsingør 6 Virum 6 Familiecentret Løvdal (underetagen)
29-01-2019 19:30 Serie 3 Kreds 13 Herlev 9 Helsingør 5 Kildegårdskolen Vest
30-01-2019 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 Esrum 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
30-01-2019 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Virum 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)
30-01-2019 20:15 Serie 4 Kreds 19 Stenløse 2 Helsingør 7 Stenløse-Hallen
31-01-2019 19:00 Serie 1 Kreds 4 Allerød 2 Helsingør 2 Lillerød-Hal 4
31-01-2019 19:30 Serie 2 Kreds 7 Jægerspris 2 Helsingør 4 Kignæshallen
05-02-2019 19:30 Serie 4 Kreds 20 Cito 2 Helsingør 6 Hillerødgade Bad og Hal
06-02-2019 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 CIK 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
06-02-2019 19:30 Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Hillerød GI 7 Familiecentret Løvdal (underetagen)
07-02-2019 19:00 Serie 1 Kreds 3 Allerød 3 Helsingør 3 Lillerød-Hal 4
07-02-2019 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Jægerspris 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)
07-02-2019 19:30 Serie 4 Kreds 19 Helsingør 7 Slangerup 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
07-02-2019 19:30 Østserien Kreds 1 Jægerspris 1 Helsingør 1 Kignæshallen
09-02-2019 10:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Hillerød GI 1 Helsingør 1 FrederiksborgCentret
10-02-2019 10:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Helsingør 1 Slangerup 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
18-02-2019 19:00 Serie 4 Kreds 20 Helsingør 6 Frederiksberg BTK 5 Familiecentret Løvdal (underetagen)
19-02-2019 18:30 Serie 1 Kreds 3 Frederiksværk 1 Helsingør 3 Arresø Skole
19-02-2019 19:45 Serie 4 Kreds 19 Fredensborg 3 Helsingør 7 Wilhelmsro hallen
20-02-2019 19:00 Østserien Kreds 1 Greve 2 Helsingør 1 Greve Idræts Center
20-02-2019 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 Københavns BTK 3 Familiecentret Løvdal (underetagen)
20-02-2019 19:30 Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Brønshøj 6 Familiecentret Løvdal (underetagen)
20-02-2019 19:30 Serie 3 Kreds 13 Furesø 4 Helsingør 5 Farum Arena, Hal 5
25-02-2019 18:45 Serie 1 Kreds 4 Frederiksberg BTK 1 Helsingør 2 Mariendalshallen
26-02-2019 18:30 Serie 2 Kreds 7 Frederiksværk 2 Helsingør 4 Arresø Skole
27-02-2019 19:30 Serie 1 Kreds 3 Helsingør 3 DTU 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
27-02-2019 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Frederiksberg BM 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
28-02-2019 19:30 Serie 3 Kreds 13 Helsingør 5 Kildeskoven 4 Familiecentret Løvdal (underetagen)
28-02-2019 19:30 Serie 4 Kreds 19 Helsingør 7 Allerød 6 Familiecentret Løvdal (underetagen)
03-03-2019 10:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Amager 4 Helsingør 1 Amagerhallen
03-03-2019 10:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Ejby BTK 1 Helsingør 1 Virumhallen
03-03-2019 12:00 Ungdom u/12 B, kreds 42 Amager 3 Helsingør 1 Amagerhallen
03-03-2019 12:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Virum 1 Helsingør 1 Virumhallen
04-03-2019 19:00 Serie 4 Kreds 20 Dalby 1 Helsingør 6 Solbakkehallen
05-03-2019 19:00 Østserien Kreds 1 Ballerup 2 Helsingør 1 Tapeten
06-03-2019 19:30 Serie 1 Kreds 3 Virum 5 Helsingør 3 Virumhallen
06-03-2019 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 2 Stefan 1 Familiecentret Løvdal (underetagen)
06-03-2019 19:30 Serie 3 Kreds 13 Hillerød GI 9 Helsingør 5 FrederiksborgCentret
30-03-2019 09:30 Ungdom u/12 B, kreds 42 Roskilde 1 Helsingør 1 Valby Hallen
30-03-2019 11:30 Ungdom u/12 B, kreds 42 Gladsaxe 1 Helsingør 1 Valby Hallen
30-03-2019 14:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Roskilde 2 Helsingør 1 Valby Hallen
30-03-2019 16:00 Ungdom o/12 A, kreds 36 Roskilde 1 Helsingør 1 Valby Hallen