Hjemmekampe weekends

24-11-2019 12:00 1. division damer 1. division Helsingør Amager Hjemmebane
15-12-2019 10:00 Dame ungdom Kreds 44 Allerød 1 Roskilde 2 Hjemmebane
15-12-2019 10:00 Dame ungdom Kreds 44 Roskilde 1 Helsingør 1 Hjemmebane
15-12-2019 11:30 Dame ungdom Kreds 44 Amager 1 Roskilde 1 Hjemmebane
15-12-2019 11:30 Dame ungdom Kreds 44 Roskilde 2 Greve 1 Hjemmebane
15-12-2019 11:30 Dame ungdom Kreds 44 Allerød 1 Amager 2 Hjemmebane
15-12-2019 12:30 Dame ungdom Kreds 44 Helsingør 1 Amager 2 Hjemmebane
14-12-2019 10:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Jægerspris 1 Hjemmebane
18-01-2020 10:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Slangerup 2 Hjemmebane
18-01-2020 10:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Jægerspris 1 Brønshøj 1 Hjemmebane
18-01-2020 12:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Brønshøj 1 Hjemmebane
18-01-2020 12:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Jægerspris 1 Slangerup 2 Hjemmebane
22-02-2020 10:00 Ungdom o/12 B, kreds 36 Helsingør 1 Allerød 2 Hjemmebane
22-02-2020 10:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Slangerup 2 Hjemmebane
22-02-2020 12:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Slangerup 2 Roskilde 3 Hjemmebane
22-02-2020 14:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Roskilde 3 Hjemmebane
21-03-2020 10:00 Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Brønshøj 1 Hjemmebane

Alle holdkampene

Dato Tid Aldersgruppe Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested
19-11-2019 19:00 Senior Serie 1 Kreds 4 Frederiksberg BTK 1 Helsingør 3 Mariendalshallen
20-11-2019 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Helsingør 2 Jægerspris 1 Hjemmebane
20-11-2019 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Herlev 7 Hjemmebane
20-11-2019 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Hillerød GI 4 Helsingør 1 FrederiksborgCentret
21-11-2019 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Helsingør 5 Jægerspris 4 Hjemmebane
24-11-2019 10:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Næstved B. 1 Helsingør 1 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal
24-11-2019 10:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Kvik Næstved 1 Helsingør 2 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal
24-11-2019 12:00 Senior 1. division damer 1. division damer Helsingør Amager Hjemmebane
24-11-2019 12:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Roskilde 1 Helsingør 1 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal
24-11-2019 12:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Roskilde 3 Helsingør 2 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal
27-11-2019 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Helsingør 2 Virum 5 Hjemmebane
27-11-2019 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Ballerup 3 Hjemmebane
28-11-2019 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Brønshøj 3 Helsingør 3 Grøndal MultiCenter
03-12-2019 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Esrum 1 Helsingør 4 Tingbakkehallen
04-12-2019 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Helsingør 3 Stefan 1 Hjemmebane
04-12-2019 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Virum 4 Hjemmebane
05-12-2019 19:00 Senior Serie 1 Kreds 3 Allerød 2 Helsingør 2 Lillerød-Hal 4
05-12-2019 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Helsingør 5 Furesø 6 Hjemmebane
07-12-2019 10:00 Junior Dame ungdom Kreds 44 Amager 1 Greve 1 Hjemmebane
07-12-2019 10:00 Junior Dame ungdom Kreds 44 Allerød 1 Roskilde 2 Hjemmebane
07-12-2019 10:00 Junior Dame ungdom Kreds 44 Roskilde 1 Helsingør 1 Hjemmebane
07-12-2019 11:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Amager 1 Roskilde 1 Hjemmebane
07-12-2019 11:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Roskilde 2 Greve 1 Hjemmebane
07-12-2019 11:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Allerød 1 Amager 2 Hjemmebane
07-12-2019 12:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Helsingør 1 Amager 2 Hjemmebane
07-12-2019 13:00 Senior 1. division damer 1. division damer Ballerup 2 Helsingør Amagerhallen
07-12-2019 16:00 Senior 1. division damer 1. division damer Helsingør Roskilde 2 Amagerhallen
08-12-2019 10:00 Senior 1. division damer 1. division damer Københavns BTK Helsingør Amagerhallen
08-12-2019 13:00 Senior 1. division damer 1. division damer Helsingør Sisu/MBK 1 Amagerhallen
10-12-2019 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Esrum 3 Helsingør 5 Tingbakkehallen
10-12-2019 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Level AC 1 Helsingør 1 Grøndal MultiCenter
11-12-2019 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Helsingør 2 Herlev 3 Hjemmebane
11-12-2019 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Allerød 3 Hjemmebane
12-12-2019 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Herlev 4 Helsingør 3 Kildegårdskolen Vest
14-12-2019 10:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Jægerspris 1 Hjemmebane
15-12-2019 10:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Helsingør 1 AF Sorø BTK 1 Lillerød-Hal 4
15-12-2019 12:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Helsingør 1 B 77 1 Lillerød-Hal 4
05-01-2020 11:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Roskilde 2 Helsingør 1 Greve Idræts Center
05-01-2020 12:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Greve 1 Helsingør 1 Greve Idræts Center
06-01-2020 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Københavns BTK 1 Helsingør 1 Remisen
07-01-2020 19:00 Senior Serie 4 Kreds 19 Frederiksværk 4 Helsingør 5 Arresø Skole
08-01-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Helsingør 2 Frederiksberg BTK 2 Hjemmebane
08-01-2020 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Jægerspris 2 Hjemmebane
09-01-2020 19:00 Senior Serie 1 Kreds 4 CIK 1 Helsingør 3 CIK´s lokaler
13-01-2020 19:00 Senior Serie 2 Kreds 7 Furesø 3 Helsingør 4 Farum Arena, Hal 5
15-01-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Helsingør 3 Københavns BTK 2 Hjemmebane
15-01-2020 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Ballerup 1 Hjemmebane
16-01-2020 19:00 Senior Serie 1 Kreds 3 Frederiksværk 2 Helsingør 2 Arresø Skole
16-01-2020 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Helsingør 5 Dalby 1 Hjemmebane
18-01-2020 10:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Slangerup 2 Hjemmebane
18-01-2020 10:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Jægerspris 1 Brønshøj 1 Hjemmebane
18-01-2020 11:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Slangerup 1 Helsingør 1 Slangerup Idræts- og Kulturcenter
18-01-2020 12:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Brønshøj 1 Hjemmebane
18-01-2020 12:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Jægerspris 1 Slangerup 2 Hjemmebane
18-01-2020 13:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Bornholms BTK 1 Helsingør 1 Slangerup Idræts- og Kulturcenter
21-01-2020 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Allerød 7 Helsingør 5 Lillerød-Hal 4
22-01-2020 19:00 Senior Østserien Kreds 1 Amager 4 Helsingør 1 Amagerhallen
22-01-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Helsingør 2 Team Egedal 1 Hjemmebane
22-01-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Gladsaxe 1 Helsingør 3 Gladsaxe Stadion
22-01-2020 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Brønshøj 6 Hjemmebane
29-01-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Helsingør 3 DTU 1 Hjemmebane
29-01-2020 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Hillerød GI 7 Helsingør 4 FrederiksborgCentret
29-01-2020 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Hvidovre Bordtennis 2 Hjemmebane
30-01-2020 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Helsingør 5 Hillerød GI 9 Hjemmebane
03-02-2020 19:00 Senior Serie 1 Kreds 4 Amager 5 Helsingør 3 Amagerhallen
04-02-2020 19:00 Senior Østserien Kreds 1 Frederiksværk 1 Helsingør 1 Arresø Skole
05-02-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Helsingør 2 Furesø 1 Hjemmebane
05-02-2020 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Team Egedal 2 Hjemmebane
06-02-2020 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Helsingør 5 Fredensborg 3 Hjemmebane
09-02-2020 10:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Kvik Næstved 1 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal
09-02-2020 12:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Roskilde 3 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal
22-02-2020 10:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Helsingør 1 Allerød 2 Hjemmebane
22-02-2020 10:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Slangerup 2 Hjemmebane
22-02-2020 12:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Slangerup 2 Roskilde 3 Hjemmebane
22-02-2020 14:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Roskilde 3 Hjemmebane
25-02-2020 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Jægerspris 4 Helsingør 5 Kignæshallen
26-02-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Helsingør 3 Frederiksberg BTK 1 Hjemmebane
26-02-2020 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Hillerød GI 4 Hjemmebane
27-02-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Jægerspris 1 Helsingør 2 Kignæshallen
27-02-2020 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Herlev 7 Helsingør 4 Kildegårdskolen Vest
03-03-2020 19:00 Senior Serie 2 Kreds 7 Ballerup 3 Helsingør 4 Tapeten
04-03-2020 19:00 Senior Serie 1 Kreds 3 Virum 5 Helsingør 2 Virumhallen
04-03-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Helsingør 3 Brønshøj 3 Hjemmebane
04-03-2020 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Allerød 1 Hjemmebane
11-03-2020 19:00 Senior Østserien Kreds 1 Virum 4 Helsingør 1 Virumhallen
11-03-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Helsingør 2 Allerød 2 Hjemmebane
11-03-2020 19:30 Senior Serie 2 Kreds 7 Helsingør 4 Esrum 1 Hjemmebane
11-03-2020 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Furesø 6 Helsingør 5 Farum Arena, Hal 5
12-03-2020 19:00 Senior Serie 1 Kreds 4 Stefan 1 Helsingør 3 Nørrebrohallen
14-03-2020 10:00 Junior Dame ungdom Kreds 44 Helsingør 1 Allerød 1 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal
14-03-2020 11:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Helsingør 1 Amager 1 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal
18-03-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 4 Helsingør 3 Herlev 4 Hjemmebane
18-03-2020 19:30 Senior Østserien Kreds 1 Helsingør 1 Level AC 1 Hjemmebane
19-03-2020 19:00 Senior Serie 2 Kreds 7 Allerød 3 Helsingør 4 Lillerød-Hal 4
19-03-2020 19:30 Senior Serie 1 Kreds 3 Herlev 3 Helsingør 2 Kildegårdskolen Vest
19-03-2020 19:30 Senior Serie 4 Kreds 19 Helsingør 5 Esrum 3 Hjemmebane
21-03-2020 10:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Brønshøj 1 Hjemmebane
29-03-2020 10:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Helsingør 1 Næstved B. 1 Lillerød-Hal 4
29-03-2020 10:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Kvik Næstved 1 Grøndal MultiCenter
29-03-2020 12:00 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 Helsingør 1 Roskilde 1 Lillerød-Hal 4
29-03-2020 12:00 Junior Ungdom o/12 D, kreds 38 Helsingør 2 Jægerspris 1 Grøndal MultiCenter
04-04-2020 10:00 Junior Dame ungdom Kreds 44 Helsingør 1 Roskilde 1 Lillerød-Hal 4
04-04-2020 11:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Amager 2 Helsingør 1 Lillerød-Hal 4
18-04-2020 11:00 Junior Dame ungdom Kreds 44 Helsingør 1 Roskilde 2 Valby Hallen
18-04-2020 12:30 Junior Dame ungdom Kreds 44 Helsingør 1 Greve 1 Valby Hallen
18-04-2020 14:30 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 AF Sorø BTK 1 Helsingør 1 Valby Hallen
18-04-2020 16:30 Junior Ungdom o/12 B, kreds 36 B 77 1 Helsingør 1 Valby Hallen