Holdkampene i 2020-2021
Alle holdkampene – 2020/2021
Dato | Tid | Række | Pulje | Hjemmehold | Udehold | Spillested |
29-09-2020 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Esrum 3 | Helsingør 7 | Tingbakkehallen |
29-09-2020 | 20:15 | Serie 3 | Kreds 13 | Stenløse 1 | Helsingør 6 | Stenløse-Hallen |
30-09-2020 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Jægerspris 1 | Idrætscenter Løvdal |
30-09-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | DTU 2 | Idrætscenter Løvdal |
01-10-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Jægerspris 2 | Helsingør 3 | Kignæshallen |
05-10-2020 | 19:00 | Serie 1 | Kreds 3 | Furesø 2 | Helsingør 2 | Farum Arena, Hal 5 |
07-10-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Helsingør 3 | Furesø 3 | Idrætscenter Løvdal |
07-10-2020 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Helsingør 6 | Jægerspris 3 | Idrætscenter Løvdal |
08-10-2020 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 8 | HBK 89 1 | Helsingør 5 | Hillerødgade Bad og Hal |
08-10-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Helsingør 4 | Allerød 3 | Idrætscenter Løvdal |
08-10-2020 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Slangerup 1 | Idrætscenter Løvdal |
20-10-2020 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 7 | Kildeskoven 2 | Helsingør 3 | Kildeskovshallen |
21-10-2020 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Herlev 4 | Idrætscenter Løvdal |
21-10-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | Brønshøj 5 | Idrætscenter Løvdal |
22-10-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Helsingør 4 | AIF 2 | Idrætscenter Løvdal |
22-10-2020 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Jægerspris 5 | Idrætscenter Løvdal |
24-10-2020 | 10:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Helsingør 1 | Virum 2 | Idrætscenter Løvdal |
24-10-2020 | 10:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Hvidovre Bordtennis 1 | Hillerød GI 3 | Idrætscenter Løvdal |
24-10-2020 | 13:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Hillerød GI 3 | Helsingør 1 | Idrætscenter Løvdal |
24-10-2020 | 13:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Virum 2 | Hvidovre Bordtennis 1 | Idrætscenter Løvdal |
26-10-2020 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Allerød 2 | Helsingør 2 | Lillerød-Hal 4 |
28-10-2020 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 8 | Hakoah 2 | Helsingør 5 | Hillerødgade Bad og Hal |
28-10-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Københavns BTK 4 | Helsingør 4 | Remisen |
28-10-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Helsingør 3 | Esrum 1 | Idrætscenter Løvdal |
28-10-2020 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Helsingør 6 | Fredensborg 1 | Idrætscenter Løvdal |
29-10-2020 | 19:00 | Serie 4 | Kreds 20 | Frederiksværk 3 | Helsingør 7 | Arresø Skole |
04-11-2020 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Gladsaxe 1 | Helsingør 2 | Gladsaxe Stadion |
04-11-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Helsingør 3 | Team Egedal 2 | Idrætscenter Løvdal |
04-11-2020 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Helsingør 6 | Gladsaxe 2 | Idrætscenter Løvdal |
05-11-2020 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 8 | Allerød 5 | Helsingør 5 | Lillerød-Hal 4 |
05-11-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Helsingør 4 | Brønshøj 4 | Idrætscenter Løvdal |
05-11-2020 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Hillerød GI 10 | Idrætscenter Løvdal |
14-11-2020 | 10:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Helsingør 1 | Vestegnen 2 | Grøndal MultiCenter |
14-11-2020 | 13:00 | 1. division damer | 1. division damer | Helsingør 1 | Ballerup 2 | Wilhelmsro hallen |
14-11-2020 | 13:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | BB/KBTK 2 | Helsingør 1 | Grøndal MultiCenter |
14-11-2020 | 16:00 | 1. division damer | 1. division damer | Fredensborg 1 | Helsingør 1 | Wilhelmsro hallen |
15-11-2020 | 10:00 | 1. division damer | 1. division damer | Amager 1 | Helsingør 1 | Wilhelmsro hallen |
16-11-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Allerød 4 | Helsingør 3 | Lillerød-Hal 4 |
17-11-2020 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 9 | Frederiksberg BTK 5 | Helsingør 4 | Mariendalshallen |
18-11-2020 | 19:00 | Serie 3 | Kreds 13 | Furesø 5 | Helsingør 6 | Farum Arena, Hal 5 |
18-11-2020 | 19:00 | Serie 4 | Kreds 20 | Virum 7 | Helsingør 7 | Virumhallen |
18-11-2020 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Ballerup 2 | Idrætscenter Løvdal |
18-11-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | Frederiksberg BTK 4 | Idrætscenter Løvdal |
25-11-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Helsingør 3 | Virum 6 | Idrætscenter Løvdal |
25-11-2020 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Helsingør 6 | Esrum 2 | Idrætscenter Løvdal |
26-11-2020 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Team Egedal 1 | Helsingør 2 | Lærkeskolen |
26-11-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Herlev 7 | Helsingør 5 | Kildegårdskolen Vest |
26-11-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Helsingør 4 | Amager 7 | Idrætscenter Løvdal |
26-11-2020 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Dalby 1 | Idrætscenter Løvdal |
28-11-2020 | 10:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Roskilde 4 | Helsingør 1 | JN Meat Academy |
28-11-2020 | 13:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Helsingør 1 | Trelleborg 1 | JN Meat Academy |
29-11-2020 | 12:00 | 1. division damer | 1. division damer | Roskilde 1 | Helsingør 1 | Lillerød-Hal 4 |
29-11-2020 | 15:00 | 1. division damer | 1. division damer | Helsingør 1 | Hvidovre Bordtennis 2 | Lillerød-Hal 4 |
01-12-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Herlev 6 | Helsingør 4 | Kildegårdskolen Vest |
02-12-2020 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Hillerød GI 5 | Idrætscenter Løvdal |
02-12-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | Københavns BTK 3 | Idrætscenter Løvdal |
02-12-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Hillerød GI 6 | Helsingør 3 | Royal Stage |
02-12-2020 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Hillerød GI 7 | Helsingør 6 | Royal Stage |
02-12-2020 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Hillerød GI 8 | Helsingør 7 | Royal Stage |
08-12-2020 | 18:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Frederiksværk 1 | Helsingør 2 | Arresø Skole |
08-12-2020 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 8 | Ballerup 3 | Helsingør 5 | Tapeten |
09-12-2020 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Helsingør 6 | Frederiksværk 2 | Idrætscenter Løvdal |
10-12-2020 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Helsingør 4 | B 77 2 | Idrætscenter Løvdal |
10-12-2020 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Furesø 6 | Idrætscenter Løvdal |
06-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Helsingør 3 | Jægerspris 2 | Idrætscenter Løvdal |
06-01-2021 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Helsingør 6 | Stenløse 1 | Idrætscenter Løvdal |
07-01-2021 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 8 | DTU 2 | Helsingør 5 | Danmarks Tekniske Universitet |
07-01-2021 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Jægerspris 1 | Helsingør 2 | Kignæshallen |
07-01-2021 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Esrum 3 | Idrætscenter Løvdal |
11-01-2021 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 7 | Furesø 3 | Helsingør 3 | Farum Arena, Hal 5 |
12-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Allerød 3 | Helsingør 4 | Lillerød-Hal 4 |
12-01-2021 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Jægerspris 3 | Helsingør 6 | Kignæshallen |
12-01-2021 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Slangerup 1 | Helsingør 7 | Slangerup Idræts- og Kulturcenter |
13-01-2021 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Furesø 2 | Idrætscenter Løvdal |
13-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | HBK 89 1 | Idrætscenter Løvdal |
18-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | AIF 2 | Helsingør 4 | Brøndagerskolen (10. element) |
19-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Brønshøj 5 | Helsingør 5 | Grøndal MultiCenter |
19-01-2021 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Jægerspris 5 | Helsingør 7 | Kignæshallen |
20-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Helsingør 3 | Kildeskoven 2 | Idrætscenter Løvdal |
21-01-2021 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Herlev 4 | Helsingør 2 | Kildegårdskolen Vest |
26-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Esrum 1 | Helsingør 3 | Tingbakkehallen |
26-01-2021 | 19:45 | Serie 3 | Kreds 13 | Fredensborg 1 | Helsingør 6 | Wilhelmsro hallen |
27-01-2021 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Allerød 2 | Idrætscenter Løvdal |
27-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | Hakoah 2 | Idrætscenter Løvdal |
28-01-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Helsingør 4 | Københavns BTK 4 | Idrætscenter Løvdal |
28-01-2021 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Frederiksværk 3 | Idrætscenter Løvdal |
30-01-2021 | 10:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | BB/KBTK 2 | Hvidovre Bordtennis 1 | Idrætscenter Løvdal |
30-01-2021 | 10:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Vestegnen 2 | Helsingør 1 | Idrætscenter Løvdal |
30-01-2021 | 13:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Helsingør 1 | BB/KBTK 2 | Idrætscenter Løvdal |
30-01-2021 | 13:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Hvidovre Bordtennis 1 | Vestegnen 2 | Idrætscenter Løvdal |
30-01-2021 | 16:00 | 1. division damer | 1. division damer | Helsingør 1 | Allerød 1 | Idrætscenter Løvdal |
02-02-2021 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 7 | Team Egedal 2 | Helsingør 3 | Stengårdsskolen |
03-02-2021 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Gladsaxe 1 | Idrætscenter Løvdal |
03-02-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | Allerød 5 | Idrætscenter Løvdal |
03-02-2021 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Hillerød GI 10 | Helsingør 7 | Royal Stage |
04-02-2021 | 19:00 | Serie 3 | Kreds 13 | Gladsaxe 2 | Helsingør 6 | Gladsaxe Stadion |
04-02-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Brønshøj 4 | Helsingør 4 | Grøndal MultiCenter |
23-02-2021 | 18:45 | Serie 2 | Kreds 8 | Frederiksberg BTK 4 | Helsingør 5 | Ny Hollænderskolen (multisal) |
24-02-2021 | 19:00 | Serie 1 | Kreds 3 | Ballerup 2 | Helsingør 2 | Tapeten |
24-02-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Helsingør 3 | Allerød 4 | Idrætscenter Løvdal |
24-02-2021 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Helsingør 6 | Furesø 5 | Idrætscenter Løvdal |
25-02-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Helsingør 4 | Frederiksberg BTK 5 | Idrætscenter Løvdal |
25-02-2021 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Virum 7 | Idrætscenter Løvdal |
27-02-2021 | 10:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Helsingør 1 | Hillerød GI 3 | Royal Stage |
27-02-2021 | 13:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Hvidovre Bordtennis 1 | Helsingør 1 | Royal Stage |
01-03-2021 | 19:00 | Serie 4 | Kreds 20 | Dalby 1 | Helsingør 7 | Solbakkehallen |
02-03-2021 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Esrum 2 | Helsingør 6 | Tingbakkehallen |
03-03-2021 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 9 | Amager 7 | Helsingør 4 | Amagerhallen |
03-03-2021 | 19:00 | Serie 2 | Kreds 7 | Virum 6 | Helsingør 3 | Virumhallen |
03-03-2021 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Team Egedal 1 | Idrætscenter Løvdal |
03-03-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | Herlev 7 | Idrætscenter Løvdal |
08-03-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Københavns BTK 3 | Helsingør 5 | Remisen |
10-03-2021 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Hillerød GI 5 | Helsingør 2 | Royal Stage |
10-03-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 7 | Helsingør 3 | Hillerød GI 6 | Idrætscenter Løvdal |
10-03-2021 | 19:30 | Serie 3 | Kreds 13 | Helsingør 6 | Hillerød GI 7 | Idrætscenter Løvdal |
11-03-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 9 | Helsingør 4 | Herlev 6 | Idrætscenter Løvdal |
11-03-2021 | 19:30 | Serie 4 | Kreds 20 | Helsingør 7 | Hillerød GI 8 | Idrætscenter Løvdal |
13-03-2021 | 13:00 | 1. division damer | 1. division damer | Ballerup 2 | Helsingør 1 | Amagerhallen |
13-03-2021 | 14:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Virum 2 | Helsingør 1 | Virumhallen |
13-03-2021 | 16:00 | 1. division damer | 1. division damer | Helsingør 1 | Fredensborg 1 | Amagerhallen |
14-03-2021 | 10:00 | 1. division damer | 1. division damer | Sisu/MBK 1 | Helsingør 1 | Amagerhallen |
16-03-2021 | 19:00 | Serie 3 | Kreds 13 | Frederiksværk 2 | Helsingør 6 | Arresø Skole |
17-03-2021 | 19:00 | Serie 4 | Kreds 20 | Furesø 6 | Helsingør 7 | Farum Arena, Hal 5 |
17-03-2021 | 19:30 | Serie 1 | Kreds 3 | Helsingør 2 | Frederiksværk 1 | Idrætscenter Løvdal |
17-03-2021 | 19:30 | Serie 2 | Kreds 8 | Helsingør 5 | Ballerup 3 | Idrætscenter Løvdal |
18-03-2021 | 18:45 | Serie 2 | Kreds 9 | B 77 2 | Helsingør 4 | Rødovrehallen (Kælder-hal 3) |
23-03-2021 | 19:30 | 1. division damer | 1. division damer | Hvidovre Bordtennis 2 | Helsingør 1 | Frihedens Idrætscenter |
10-04-2021 | 13:00 | 1. division damer | 1. division damer | Helsingør 1 | Amager 1 | Idrættens Hus Roskilde, 1. sal |
10-04-2021 | 13:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Helsingør 1 | Roskilde 4 | Dansborghallen |
10-04-2021 | 16:00 | 1. division damer | 1. division damer | Helsingør 1 | Roskilde 1 | Idrættens Hus Roskilde, 1. sal |
10-04-2021 | 16:00 | 3. division herrer | 3. division kreds 1 | Trelleborg 1 | Helsingør 1 | Dansborghallen |