Ugens holdkampe

Dato Tid Række Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
06-12-2023 18:45 Serie 1 Frederiksberg BTK 3 Helsingør 4 Ny Hollænderskolen (multisal) 10-4
06-12-2023 19:30 Serie 1 Helsingør 3 Furesø 1 Idrætscenter Løvdal 2-12
07-12-2023 19:15 Østserien Roskilde 5 Helsingør 2 Idrættens Hus Roskilde, 1. sal 1-13

Næste uges holdkampe

Dato Tid Pulje Hjemmehold Udehold Resultat
21-11-2023 19:00 Østserien Ballerup 1 Helsingør 2 5-9
21-11-2023 19:30 Serie 1 Brønshøj 2 Helsingør 4 10-4
22-11-2023 19:30 Serie 1 Helsingør 3 Allerød 3 5-9
23-11-2023 10:00 60+ Helsingør 1 Furesø 2 3-1
23-11-2023 10:00 60+ Helsingør 2 Hillerød GI 2 2-3
23-11-2023 12:00 60+ Helsingør 1 Helsingør 2 5-0

Runde i Old Girls DM rækken

Runden spilles i Helsingør, lørdag den 18. november.

Kontakt: Betina Bechersdahl.

Tid Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
10:30 DM-rækken Hvidovre Bordtennis 2 Hvidovre Bordtennis 1 Idrætscenter Løvdal
10:30 DM-rækken Helsingør 1 Herlev 1 Idrætscenter Løvdal aflyst
13:00 DM-rækken Triton 2 Herlev 1 Idrætscenter Løvdal
13:00 DM-rækken Helsingør 1 Hvidovre Bordtennis 2 Idrætscenter Løvdal 3-1
13:00 DM-rækken Hvidovre Bordtennis 1 Triton 1 Idrætscenter Løvdal
15:30 DM-rækken Herlev 1 Hvidovre Bordtennis 1 Idrætscenter Løvdal
15:30 DM-rækken Triton 2 Helsingør 1 Idrætscenter Løvdal 0-3
15:30 DM-rækken Triton 1 Hvidovre Bordtennis 2 Idrætscenter Løvdal

Holdkampe uge 44

Dato Tid Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested
08-11-2023 19:30 Serie 1 Kreds 3 Hillerød GI 6 Helsingør 3 1-13
08-11-2023 19:30 Serie 1 Kreds 4 Helsingør 4 Allerød 2 4-10
08-11-2023 19:30 Østserien Kreds 1 Helsingør 2 Greve 1 8-6

Holdkampe uge 43

Dato Tid Række Hjemmehold Udehold Spillested/Resultat
23-10-2023 19:00 Serie 1 Kildeskoven 2 Helsingør 3 5-9
25-10-2023 19:30 Serie 1 Helsingør 4 Kildeskoven 1 5-9
25-10-2023 19:30 Østserien Helsingør 2 Allerød 1 6-8
28-10-2023 10:00 Herre 2. Division Helsingør 1 Vestegnen 1 5-8
28-10-2023 13:00 Herre 2. Division Virum 2 Helsingør 1 2-8
1 2 3 4 58